Potpisan protokol o saradnji Filmskog centra Srbije, Radio-televizije Srbije i Telekoma Srbija
U sredu, 13. januara, u Beogradu je potpisan Protokol o saradnji Filmskog centra Srbije, Radio-televizije Srbije i Telekoma Srbija. Saradnja uspostavljena ovim Protokolom ima za cilj formiranje i razvoj zajedničke i efikasnije kontrole namenskog trošenja sredstava od strane dobitnika sredstava [...]










