Odbojka

17. 04. 2010.

Crvena zvezda povela sa 2:0

By |2010-04-17T21:34:30+01:00april 17th, 2010|Odbojka|0 Comments

Crvena zvezda povela sa 2:0 Odbojkašice Crvene zvezde savladale su večeras u Beogradu subotički Spartak sa ubedljivih 3:0 (25:23, 25:16, 25:14) u drugoj utakmici finalne serije prvenstva Srbije. Crveno-bele su tako povele sa 2:0 u seriji koja se igra na [...]

Go to Top