Odbojka

13. 04. 2010.

Crveno-bele žele i trofej prvaka

By |2010-04-13T14:41:31+01:00april 13th, 2010|Odbojka|0 Comments

Crveno-bele žele i trofej prvaka   Odbojkašice beogradske Crvene zvezde sutra će protiv subotičkog Spartaka početi finalnu seriju prvenstva Srbije u kome će igrati deveti put u poslednjih 10 sezona. Trener Ratko Pavličević na današnjoj konferenciji za novinare izrazio je [...]

Go to Top