ODB_pol_SPA_-CZV_18PLEJ OF

Zvezda povela u finalu

Odbojkašice Crvene zvezde povele su sa 1:0 u pobedama u finalnoj seriji plej-ofa Viner štediše lige pošto su na svom terenu savladala Spartak sa 3:1, po setovima 21:25, 25:14, 25:17 i 25:12, posle 70 minuta igre. Subotičanke su u prvom setu pokazale da nisu slučajno u finalu, ali su se dobro držale još samo do sredine trećeg seta kada su crveno-bele pojačale ritam i potvrdile neprikosnovenost na domaćoj sceni gde ove sezone nisu pretrpele nijedan poraz.
Druga utakmica finalne serije igra se u subotu od 19:30 časova u Beogradu, a šampionsku titulu osvojiće ekipa koja prva zabeleži tri pobede.

Povezana vest:  SENIORKE – 49. KUP SRBIJE 2014./2015., Tri utakmice 18. novembra, pet mečeva 19. novembra