
Ćerka američkog glumca Lorensa Fišberna (Laurence Fishburne) Montana snimila je porno film, za šta nije tražila odobrenje svog poznatog oca, objavio je magazine Pipl (People).
-Kada su saznali za njega, film je već bio snimljen, pa im nisam dala priliku da me odgovore od toga – kazala je devojka, koja se iselila iz očeve kuće prošle godine, kada je napunila 18 godina.
-Gluma u filmu za odrasle za mene nije velika stvar. To je nešto što sam oduvek želela da uradim. Uvek sam se prijatno osećala u svom telu i u odnosu na svoju seksualnost – dodala je.
Ipak, Montana Fišbern ne očekuje da će film koji u bioskope stiže 10. avgusta podstaći njenu glumačku karijeru u drugim žanrovima.
-Nisam u porno filmu kako bih postala glumica. U njemu sam jer sam to želela – objasnila je.
Ipak, Montana Fišbern priznala je da je njen otac očajan zbog njene odluke.
-Od rođaka sam čula da je potresen, ali nisam ragovarala direktno sa njim i nisam čula kako je – kazala je devojka i dodala da je njen otac, kada je čuo da je snimila film, bio šokiran i da je samo ćutao.
-Nadam se da ga to ne povređuje. To nisam uradila kako bih ga povredila. Ali, mislim da će biti potrebno vreme i razgovor o tome. Nadam se da će jednog dana biti ponosan na mene – dodala je.
Predstavnik za štampu Lorensa Fišberna odbio je da komentariše njene izjave.
