FUDBALSKA-LOPTA

Neredi navijača obeležili utakmicu u Kruševcu

Navijači Novog Pazara izazvali su incidente tokom današnje utakmice 23 .kola Superlige Srbije u Kruševcu, gde je njihov klub poražen od domaćeg Napretka rezultatom 2:1.
Utakmica je dva puta bila u prekidu. Krajem prvog poluvremena pristalice Novog Pazara lomile su stolice na stadionu Napretka nakon izjednačujućeg gola domaćeg tima, da bi u drugom delu nastavili sa huliganskim ponašanjem.
Neredi na tribinama usledili su kada je poništen gol Pazaraca u 69. minutu, a kulminirali su kada je Božović zatresao mrežu gostiju za pobedu Napretka od 2:1.
Gostujući navijači ponovo su lomili stolice i uzvikivali uvredljive parole, pa su nakon intervencije policije izbačeni sa stadiona.
Sudija je zbog incidenata produžio utakmicu za 10 minuta.
Kruševčani su se današnjom pobedom učvrstili u sredini tabele, a Novi Pazar je ostao na visokom četvrtom mestu.