sejad salihovic

Hofenhajm siguran protiv Augsburga

Fudbaleri Hofenhajma savladalu su večeras na domaćem terenu ekipu Augsburga sa 2:0, u poslednjoj utakmici 30. kola nemačke Bundes lige. Domaćin je lako dossao do bodova kojima se učvrstio u sredini tabele, dok je Augsburg zaustavljen nakon sjajnih rezultata u dosadassnjem delu sezone.
Hofenhajm je oba gola postigao u prvom poluvremenu i u drugih 45 minuta rutinski je sačuvao prednost.
Hofenhajm – Augsburg 2:0 (Salihović 19, Vestergard 41)
Odigrano ranije danas:
Bajer Leverkuzen – Herta Berlin 2:1 (Kisling 1, Brant 34 – Vagner 38)
Odigrano u subotu: Bajern Minhen – Borusija Dortmund 0:3, Majnc – Verder 3:0, Borusija Menhengladbah – SStutgart 1:1, Hanover – Hamburger 2:1, Frajburg – Ajntraht Braunssvajg 2:0, Volfsburg – Nirnberg 4:1.
Odigrano u petak: SSalke – Ajntraht Frankfurt 2:0.
Tabela: Bajern Minhen 78 bodova, Borusija Dortmund 61, SSalke 58, Bajer Leverkuzen 51, Volfsburg 50, Borusija Menhengladbah 49, Majnc 47, Augsburg 42, itd.…..