stevan jovetic mne

Poraz crnogorskih fudbalera u Senecu

Fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je večeras u Senecu, u prijateljskom meču, od Slovačke 2:0. To je deveti poraz crnogorske reprezentacije u 27. prijateljskom meču. Ima i 14 pobeda i četiri remija.
Slovačka je do pobede došla golovima Vladimira Vajsa u 45. iz sumnjivo dosuđenog jedanaesterca i Erika Jendrišeka u 87. minutu.
Najbolju priliku za drastično oslabljenu crnogorsku selekciju imao je Stevan Jovetić u 58. minutu, ali je njegov šut sa 18 metara završio u spoljnjem delu mreže. Jovetić je u nastavku još dva puta bio u šansi, ali je njegove udarce zaustavio slovački golman.
U 17. minutu priliku da se upiše u listu strelaca imao je Vladimir Božović, ali je njegov pokušaj loba sa gol linije zaustavio slovački defanzivac Ðomber.
U šansi je bio i Elsad Zverotić, ali je sa oko 20 metara za malo bio neprecizan. Crnogorsku selekciju u ponedeljak očekuje duel sa Iranom, u austrijskom Hartbergu.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, Rezultati prvih utakmica osmine finala