jelensuperliga logoJELEN SUPER LIGA
Borca i Vojvodine igrali bez golova
Fudbaleri Borca i Vojvodine odigrali su u Čačku nerešeno, 0:0, u prvoj utakmici 27. kola Jelen Superlige. Borac sada ima 32 boda i deveti je na tabeli, dok se Novosađani nalaze na petom mestu sa 41 bodom, četiri manje od Spartaka i pet manje od OFK Beograda.
Strateg Vojvodine izveo je na teren kombinovani tim što ne treba da vas čudi jer njegov tim u sredu očekuje finale Kupa. Pravih prilika u prvom delu igre nije bilo ni na jednoj strani, a Borac je u drugom poluvremenu bio znatno bolji tim.
Najzaslužniji što Vojvodina nije izgubila je golman Željko Brkić koji je još jednom pokazao da je s punim pravom zaslužio poziv za reprezentaciju. Brkić je sjajnim odbranam tokom drugih 45 minuta zaustavio šuteve Kostića i Stojčeva, pa je na kraju rezultat ostao 0:0.
Danas je još sastaju Mladi radnik – Javor, Smederevo – Partizan, OFK Beograd – Hajduk, Napredak – Spartak, Metalac – BSK i Crvena zvezda – Čukarički, dok je duel Rad – Jagodina na programu u nedelju.