Zlatan Ibrahimovic 1

Ibra dao dva gola, promašio penal, PSŽ-u samo bod

Fudbaleri Pari Sen Žermena nisu počeli odbranu titule kako su se nadali, pošto su danas u gostima odigrali 2:2 sa Remsom u prvom kolu prvenstva Francuske.
Dvostruki uzastopni šampion Francuske dodatno se pojačao pred početak ove sezone i važio je za apsolutnog favorita protiv Remsa,ali nije uspeo da pobedi, uprkos Zlatanu Ibrahimoviću, koji je postigao dva gola, ali je i promašio penal.
„Sveci“ su poveli preko Ibrahimovića u sedmom minutu, ali su veliku priliku propustili u 19, kada je isti igrač promašio penal.
Klub slavne prošlosti Rems se tada trgao, tako da je izjednačio preko Prinsa Onijanga u 22, a onda u 35. minutu i poveo golom Antoana Devoa.
PSŽ je u drugom poluvremenu napadao i pokušavao da dođe do preokreta, ali sve što je uspeo je da u 62. minutu izjednači novim golom Ibrahimovića.
Ostali mečevi prvog kola igraju se za vikend.

Povezana vest:  Navijač četiri godine van stadiona zbog vređanja Evre