Eric Dier slavlje timDajer za pobedu Totenhema u londonskom derbiju

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas kao gosti londonskog rivala Vest Hem sa 1:0 u utakmici prvog kola engleske Premijer lige.
Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Erik Dajer u trećem minutu sudijske nadoknade.
Čuvar mreže gostujućeg Totenhema Ugo Loris pružio je odličnu partiju i u nekoliko navrata sprečio sigurne pogotke Vest Hema.
Najbolju priliku za „čekićare“ propustio je Mark Noubl koji u 30. minutu nije iskoristio penal
Prethodno je igrač Totenhema Kajl Noton zaradio crveni karton, a od 63. minuta i Vest Hem je bio bez isključenog DŽejmsa Kolinsa.
Rezultati 1. kola Premijer lige:
Mančester Junajted – Svonsi 1:2 (Runi 53. – Ki 28, Sigurdson 72)
Lester – Everton 2:2 (Uloa 22, Vud 86 – Mekgidi 21, Nejsmit 45)
Kvins Park Rendžers – Hal 0:1 (Čester 52)
Stouk – Aston Vila 0:1 (Vajman 50)
Vest Bromvič Albion – Sanderlend 2:2 (Berahino 42. penal, 74 – Katermol 5, Larson 85)
Vest Hem – Totenhem 0:1 (Dajer 90+3)
Od 18.30 sastaju se:
Arsenal – Kristal Palas
Sutra su na programu utakmice Liverpul – Sautempton (14.30) i Njukasl – Mančester Siti (17), dok u ponedeljak od 21 sat igraju Barnli – Čelsi.