Liverpool v SouthamptoLiverpul se mučio protiv Sautemptona, sjajan potez Tadića

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na svom terenu Sautempton sa 2:1 (1:0) u prvom kolu Premijer lige.
Liverpul je teže nego što se očekivalo došao do trijumfa na otvaranju sezone, a igrači Sautemptona mogu da žale što u drugom poluvremenu nisu iskoristili nekoliko izglednih šansi da savladaju golmana Minjolea.
Golove za tim sa Enfilda postigli su Rahim Sterling u 23. i Danijel Staridž u 80. minutu, dok je strelac za goste bio Natanijel Klajn u 56. minutu.
Debi u Premijer ligi zabeležio je srpski reprezentativac Dušan Tadić, koji je odigrao odličan meč i atraktivnim potezom asistirao Klajnu kod izjednačenja.
Tadić je petom proigrao Klajna, kojem nije bilo teško da zakuca loptu u protivničku mrežu.
Za razliku od njega Lazara Markovića nije bilo ni na klupi Liverpula.
Od 17 sati sastaju se Njukasl i Mančester Siti, dok je sutra na programu meč Barnli – Čelsi (21).
Odigrano juče: Mančester Junajted – Svonsi 1:2 (0:1), Lester – Everton 2:2 (1:2), KPR – Hal 0:1 (0:0), Stouk – Aston Vila 0:1 (0:0), VBA – Sanderlend 2:2 (1:1), Vest Hem – Totenhem 0:1 (0:0) i
Arsenal – Kristal Palas 2:1 (1:1).