Diego Simeone 11

Simeone: Šanse u revanšu 50:50

Trener madridskog Atletika Dijego Simeone, posle sinoćnjeg remija (1:1) sa gradskim rivalom Realom u prvom meču španskog Superkupa, rekao je da su šanse u revanšu pođednake.
Real je poveo u 81. minutu golom kolumbijskog reprezentativca Džejmsa Rodrigeza, a sedam minuta kasnije izjednačio je Raul Garsija.
-Počeli smo utakmici u skadu sa karakteristika tima koji imamo. Igrali smo kako smo želeli, branili smo se i imali tri – četiri šanse za gol. Real je postigao gol na kraju, ali uprkos tome imali smo snage da izjednačimo i šanse su sada 50:50 – rekao je Simeone.
On je pohvalio partije Marija Mandžukiće i mladog Saula, koji su prvom poluvremenu propustili prilike da zatresu mrežu Ikera Kasiljasa. Revanš meč na programu je u petak od 23 sata na stadionu Visente Kalderon.

Povezana vest:  Babović i Partizan sporazumno okončali saradnju