FUDBALSKA-LOPTASpartak osvojio bodove protiv Jagodine

Fudbaleri Spartaka savladali su danas u Subotici ekipu Jagodine sa 2:0, u utakmici 5. kola Superlige Srbije.
Meč koji je u subotu prekinut u 46. minutu zbog velikog nevremena i odložen za danas, zasluženo je pripao domaćinu.
Spartak je oba gola postigao u prvom poluvremenu i požrtvovanom igrom u nastavku odbranio ubedljivu prednost za treću pobedu ove sezone, dok su Jagodinci pretrpeli treći poraz.
Spartak – Jagodina 2:0 (Milić 6, Torbica 41)
U poslednjem meču 5. kola od 19 sati sastaju se Vojvodina i niški Radnički.
Odigrano juče: Donji Srem – Rad 1:1, Novi Pazar – Mladost 1:2, Napredak – Crvena zvezda 0:0, Borac – OFK Beograd 1:1, Partizan – Čukarički 4:2, Voždovac – Radnički Kragujevac 0:1.
Tabela: Partizan 15 bodova, Crvena zvezda 13, Spartak 10, Vojvodina 9, Čukarički, Borac i OFK Beograd po 8, Rad, Novi Pazar, Mladost i Donji Srem po 7, itd.