olimpijakos slavlje

LIGA ŠAMPIONA

Grupa A: Olimpijakos pobedio Atletiko Madrid u Atini

Fudbaleri Olimpijakosa pobedili su danas u prvom kolu Grupe A na svom terenu prošlogodišnjeg finalistu Lige šampiona Atletiko Madrid sa 3:2. Olimpijakos je u Pireju vodio 2:0 golovima Artura Masuakua u 13. I Ibrahima Afelaja u 31. minutu, a gosti su do poluvremena izjednačili preko Marija Mandžukića u 38. minutu.
Novu prednost od dva gola Olimpijakosu je doneo povratnik u ekipu Kostas Mitroglu u 73. minutu, a Atletiko je uspeo samo da smanji zaostatak pogotkom Antoana Grizmana u 86.
Juventus je bio siguran na početku nove sezone Lige šampiona I golovima Karlosa Tevesa u 59. i 90. minutu sa 2:0 kao domaćin savladao švedski Malme. U drugom kolu Atletiko će 1. oktobra dočekati Juventus, dok će Malme biti domaćin Olimpijakosu.

Povezana vest:  UO Crvene zvezde otkazan zbog nedostatka kvoruma