Sergio Canales real sosiedad

Valensija neporažena u Baskiji

Fudbaleri Sosijedada i Valensije igrali su večeras u San Sebastijanu nerešeno 1:1, u utakmici 6. kola španske Primere. Oba gola postignuta su još u prvom poluvremenu, gosti su poveli, a Sosijedad izjednačio deset minuta kasnije.
Valensija je remijem preuzela drugo mesto na tabeli sa dva boda manje od vodeće Barselone, koliko zaostaje i aktuelni šampion Atletiko Madrid na trećoj poziciji.
Klub iz Baskije drugi put ove sezone morao je da se zadovolji bodom, a uz pobedu i tri poraza, bliži je „donjem domu“.
Sosijedad – Valensija 1:1 (Kanales 36 – Hil 15)
Odigrano ranije danas:
Deportivo – Almerija 0:1 (Edgar 90+2)
Hetafe – Malaga 1:0 (Mičel 25)
Od 21 sat igraju Kordoba i Espanjol.
Odigrano juče: Viljareal – Real Madrid 0:2, Barselona – Granada 6:0, Atletiko Madrid – Sevilja 4:0, Atletik Bilbao – Eibar 0:0, Levante – Rajo Valjekano 0:2.
Odigrano u petak: Elče – Selta 0:1.
Tabela: Barselona 16 bodova, Valensija i Atletiko Madrid po 14, Sevilja 13, Real Madrid i Selta po 12, Viljareal, Eibar, Rajo Valjekano, Almerija i Granada po 8, itd.

Povezana vest:  Srbija napredovala za dve pozicije, 54. na listi Fifa