cukaricki rad kgČukarički ubedljiv kod kuće, Mladost slavila u Pećincima

Fudbaleri Čukaričkog savladali su danas Radnički iz Kragujevca rezultatom 4:1 (3:1), u utakmici 9. kola Superlige Srbije.
Čukarički nije imao težak zadatak protiv poslednjeplasirane ekipe na tabeli, iako su gosti poveli preko Kovačevića u 20. minutu.
Golovima Regana u 26. i 38. i Srnića u 34. i 80. minutu Brđani su došli do četvrtog trijumfa u sezoni.
Pobedu na domaćem terenu ostvario je i Voždovac, koji je minimalnim rezultatom savladao Jagodinu. Jedini gol na utakmici postigao je Stefan Babović u 44. minutu. Isti igrač dobio je crveni karton u 78. minutu zbog prigovora i unušenja u lice sudiji Petru Piperu.
U derbiju sredine tabele Donji Srem je u Pećincima poražen od ekipe Mladosti iz Lučana sa 2:1.