Adem Ljajic Roma Sampdoria

Ljajić: Propustili smo priliku da se približimo Juventusu

Fudbaler Rome Adem Ljajić rekao je danas da mu je drago zbog golova protiv Sasuola (2:2), ali dodao da je njegov tim propustio veliku šansu da se približi lideru Juventusu.
Sasuolo je na poluvremenu na Olimpiku imao dva gola prednosti, ali je u nastavku srpski vezista sa dva pogotka, od kojih je drugi u poslednjem minutu, doneo remi rimskom klubu.
-Utakmica je bila veoma teška, Sasuolo je nezgodan tim. Loše smo otvorili meč, ali smo se u finišu vratili i izbegli poraz. Raduju me golovi, osećam se sjajno i trener Garsija ima poverenje u mene. Žao mi je što smo propustili priliku da smanjimo prednost u odnosu na Juventus, ali ima još dosta da se igra i sve je otvoreno – rekao je Ljajić za Skaj Sport.
Ljajić u poslednje vreme igra u odličnoj formi, na poslednjih pet utakmica zabeležio je četiri gola i dve asistencije i ustalio se u prvoj postavi.
On je član Rome od 2013. godine, odigrao je 46 utakmica i postigao 12 golova.
Tokom karijere igrao je za Partizan i Fiorentinu, dok je za reprezentaciju Srbije nastupio devet puta.
Roma se nalazi na drugom mestu na tabeli Serije A sa 32 boda, tri manje od vodećeg Juventusa.

Povezana vest:  Iguain: Želim da stvaram istoriju kao Maradona