West Ham United Swansea CityVest Hem izbio na treće mesto

Fudbaleri Vest Hema pobedili su danas posle preokreta Svonsi sa 3:1 u 15. kolu Premijer lige i tako došli na treće mesto tabele.
„Čekićari“ sada imaju 26 bodova, jedan više od Sautemptona, koji sutra igra u gostima protiv Mančester junajteda. „Đavoli“ su četvrti sa 25 bodova.
Svonsi je danas poveo golom Vilfreda Bonija u 19. minutu.
Vest Hem je izjednačio u 41. minutu preko Endija Kerola, kome je to bio prvi gol u sezoni. On je nadskočio golmana gostiju Lukaša Fabijanskog posle centaršuta Karla Dženkinsona.
Napadač londonskog tima postigao je svoj drugi gol u 66. minutu posle kornera i tako se ponovo upisao u strelce.
Svonsi je meč završio sa 10 igrača, pošto je Fabijanski dobio direktan crveni karton nakon prekršaja nad Dijafrom Sakom posle propuštene šanse.
Pobedu Vest Hema potvrdio je Sako u 87. minutu.

Povezana vest:  Juventus ubedljiv protiv Sasuola, Tevez trostruki strelac