Louis van Gaal-razocaranVan Gal: Poklonili smo dva boda

Trener fudbalera Mančester junajteda Luj Van Gal rekao je da je razočaran današnjim nerešenim rezultatom s Aston Vilom i naveo da je njegova ekipa poklonila dva boda.
-Ovo je vrlo frustrirajuće. Mislim da smo poklonili dva boda… Nismo dovoljno dobro počeli utakmicu i zbog toga su nam dali gol. Imali smo loptu u svom posedu, ali ništa nismo uradili sa tom loptom. U drugom poluvremenu smo bili bolji, ali nismo bili efikansi kao obično – rekao je Van Gal.
Mančester junajted i Aston Vila odigrali su danas 1:1 u 17. Kolu Premijer lige. Aston Vila je povela u 18. minutu golom Kristijana Bentekea, a izjednačio je Radamel Falkao u 53. minutu.
-Razočaran sam, jer smo bili bolji i kada je to slučaj treba I pobediti. Ali, znamo da smo i u prvih sedam utakmica takođe bili bolje, ali nismo pobeđivali – kazao je Van Gal.
Aston Vila je od 65. minuta igrala s igračem manje pošto je direktni crveni karton dobio Gabrijel Agbonlahor.
-Ne mogu da govorim o crvenom kartonu, nisam lepo video. Video sam prekršaj i učinilo mi se da je to bio običan start, ali ođednom – crveni karton – dodao je Van Gal.
Povezana vest:  Kapiteni Australije, Danske i Francuske traže ukidanje suspenzije za Gerera