lopta u mreziTorino pobedio Veronu

Fudbaleri Torina pobedili su večeras na gostujućem terenu Veronu sa 3:1, u utakmici 22. Kola italijanskog prvenstva i ostvarili četrvrtu uzastopnu pobedu.
Na stadionu Bentegodi Torino je poveo u 32. minutu golom Džozefa Martinesa, posle dodavanja Fabija Kvaljarele. Kvaljarela je duplirao vođstvo u 50. minutu iz penala, nakon što je Rafa Markes oborio Martinesa u šesnaestercu. To je bio Kvaljarelin deveti gol u prvenstvu ove sezone.
Luka Toni smanjio je na 1:2 u 83. minutu, posle asistencije Huana Gomesa, a konačan rezultat postavio je Omar El Kaduri u sudijskoj nadoknadi vremena udarcem sa ivice šesnaesterca.
Posle osme prvenstvene pobede Torino zauzima sedmo mesto na tabeli sa 31 bodom, a Verona je 14. sa 24 boda.
Večeras je u Torinu veliki derbi između Juventusa i Milana.

Povezana vest:  KAMP „BARSELONA“ OD 11. DO 15.JUNA, Dvoje najboljih polaznika imaće priliku da se usavršavaju u Bars