lopta u mreziAlmerija preokretom bolja od Kordobe

Fudbaleri Almerije pobedili su danas u gostima Kordobu sa 2:1 (0:1) u 22. kolu španske Primere.
Ekipa Miroslava Đukića pretrpela je treći poraz u nizu, uz još jedan nerešen rezultat, i ponovo sebi zakomplikovala borbu za opstanak.
Kordoba je povela golom Federika Kantabrije u 10. minutu iz slobodnog udarca, nakon toga je kraja poluvremena imala još nekoliko prilika da duplira prednost, a najbliži pogotku bio je Florin Andone kada je glavom pogodio prečku.
Ništa nije naslućivalo da će Kordoba ispustiti prednost, ali su gosti za samo šest minuta preokrenuli rezultat i slavili golovima desnog beka Mičela.
Kordoba nije uspela da se oporavi od šoka i Almerija je u nastavku bez problema osvojila tri boda.