cukaricki slavljeČukarički pobedio u Pazaru i preuzeo drugo mesto

Fudbaleri Čukaričkog nastavili su sa odličnim partijama u domaćem prvenstvu pošto su danas u gostima pobedili Novi Pazar sa 2:1 (1:1) u 17. kolu Superlige Srbije.
Čukarički je uspeo da zabeleži četvrti trijumf u nizu, iako je Novi Pazar poveo u 10. minutu golom Vladimira Radivojevića. Kapiten Igor Matić ubrzo je izjednačio, a Slavoljub Srnić u 47. minutu doneo preokret.
Ekipa Vladana Milojevića je pobedom u Novom Pazaru „preskočila“ Crvenu zvezdu i Vojvodinu i sada se nalazi na drugom mestu sa pet bodova manje od lidera Partizana, ali „večiti rivali“ imaju meč manje.
Utakmica na Gradskom stadionu u Novom Pazaru odigrana je bez prisustva publike zbog divljanja domaćih pristalica na meču protiv Partizana u jesenjem delu sezone kada je petardom podođen trener crno-belih Marko Nikolić.