FUDBALSKA-LOPTAHajduk ponovo u finišu ispustio pobedu protiv Dinama

Fudbaleri Hajduka i zagrebačkog Dinama danas su u Splitu remizirali 1:1 (1:0) u 25. kolu hrvatskog prvenstva.
Hajduk je bio na pragu pobede protiv najvećeg rivala jer je vodio golom Andrije Balića u 74, ali je lider šampionata „iščupao“ bod preko Paula Maćada u 90. minutu.
Dinamo je tako zadao novi udarac Hajduku u Dalmaciji, nakon što je u prvom delu sezone posle preokreta slavio pogocima u zaustavnom vremenu sa 3:2.
Hajduk će žaliti za trijumfovom nad Zagrepčanima pogotovo jer je samo četiri minuta nakon vođstva i gola Balića posle lepe akcije, Caktaš imao veliku priliku, ali nije bio precizan.
Dinamu, koji još uvek nema poraz u prvenstvu, je remi doneo nekadašnji portugalski reprezentativac Maćado fantastičnim volejom sa ivice kaznenog prostora.
Dinamo će najverovatnije ove sezone osvojiti 10. uzastopnu titulu prvaka, pošto ima 15 bodova više od drugoplasirane Rijeke i čak 26 više od četvrtog Hajduka.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, REZULTATI, Bez golova samo u Kijevu