branislav ivanovic slavlje

Ivanović: Nismo imali sreće protiv Sautemptona

Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Branislav Ivanović rekao je danas da Čelsi nije imao sreće da pobedi Sautempton u 29. kolu Premijer lige.
Meč je završen 1:1, a Čelsi je uprkos remiju povećao prednost na tabeli u odnosu na Mančester Siti na šest bodova uz utakmicu manje.
-Bila je to tvrda i teška utakmica. Počeli smo dobro, ali brzo smo primili gol i izgubili kontrolu. U drugom poluvremenu smo dali sve od sebe, stvorili smo nekoliko dobrih prilika, ali nismo uspeli da postignemo pogodak. Da smo imali malo sreće, mogli smo da osvojimo sva tri boda – rekao je Ivanović za klupski sajt.
Vodeći gol za Čelsi postigao je Dijego Kosta u 11. minutu, a izjednačio je iz jedanaesterca Dušan Tadić, koji je u prvom poluvremenu oborio Ivanovića u svom kaznenom prostoru.
-Bio sam u punoj brzini, zakačio me je i pao sam. Odluka je bila na sudiji, tako da ne želim da kažem bilo šta – rekao je Ivanović.