fernando tores martAtletiko siguran protiv Hetafea

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su danas na svom terenu Hetafe sa 2:0 u utakmici 28. kola španske Primere.
Ekipa Dijega Simeonea povela je već u trećem minutu, a strelac je bio Fernando Tores, koji je bio najbolji u skoku posle slobodnog udarca i poslao loptu u mrežu gostiju.
Pobednik ovog meča rešen je već u 44. minutu, kada se, posle još jednog slobodnog udarca, u šesnaestercu Hetafea najbolje snašao Tijago i glavom sa nekoliko metara savladao golmana Visentea Guaitu.
Atletiko Madrid je posle 28 odigranih utakmica četvrti na tabeli Primere sa 59 bodova, dok je Hetafe na 13. mestu sa 29 bodova.