spanija logoRajo Valjekano pobedio Malagu

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su  danas na svom terenu Malagu sa 1:0 u utakmici 28. kola španske Primere.
Jedini gol na utakmici postigao je Gael Kakuta u 22. minutu, kada je posle centaršuta Alberta Buena sa leve strane dobro odreagovao I glavom savladao golmana Idrisa Kamenog.
Rajo Valjekano je u većem delu meča, koji nije obilovao šansama, bio bolji rival. Uglavnom su imali loptu u svom posedu i oslanjali su se na udrace iz daljine.
Malaga je meč završila sa destoricom igrača na terenu, pošto je Markos Angeleri u 74. minutu dobio drugi žuti karton.
Raju je ovo bila druga uzastopna pobeda, te sada, posle nekompletnog 28. kola, zauzimaju deveto mesto sa 35 bodova, dok je Malaga sedma sa 44.
Ranije danas Atletiko Madrid je sa 2:0 savladao Hetafe.