partizan slavljePartizan pobedio Radnički za plus pet na tabeli

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras u Beogradu ekipu Radničkog iz Kragujevca sa 2:1 (0:0) u poslednjem meču 21. kola Superlige Srbije.
Partizan je ovim trijumfom na najbolji način iskoristio poraz Crvene zvezde u Novom Pazaru (2:1) i pobegao „večitom rivalu“ na pet bodova prednosti.
Domaćin je poveo golom Stefana Babovića u 64. minutu, a izjednačenje gostima doneo je defanzivac Lazar Rosić sedam minuta kasnije posle gužve u kaznenom prostoru tima iz Humske.
Slavlje fudbalera Radničkog nije dugo trajala, pošto se za uspešan debi Zorana Milinkovića na klupi crno-belih pobrinuo kapiten Saša Ilić, koji je u 73. minutu drugi put savladao golmana Trifunovića.
Nesvakidašnja scena vidjena je na početku meča, kada su svi fudbaleri Radničkog čitav minut seli na teren i na taj način protestovali zbog teške finansijske situacije u klubu.