Chelsea  Stoke CityČelsi savladao Stouk, Adam postigao gol sa 60 metara

Fudbaleri Čelsija pobedili su večeras u Londonu ekipu Stouka sa 2:1 (1:1) u utakmici 31. kola engleske Premijer lige.
Čelsi je posle ovog trijumfa nastavio da grabi ka osvojanju šampionske titule pošto ima 70 bodova, sedam više od Arsenala, koji ima utakmicu više.
Tim Žozea Murinja poveo je u 39. minutu preko Edena Azara iz penala, Čarli Adam izjednacio je u 44. minutu, a konačan rezultat postavio je Loik Remi u 62. minutu.
Susret na Stamford Bridžu obeležio je fenomenalan gol Adama koji je sa svoje polovine terena savladao protivničkog golmana.
Adam je video da je Kurtoa daleko od svoje mreže i preciznim šutem uspeo da ga lobuje.
Srpski reprezentativci Branislav Ivanović i Nemanja Matić odigrali su ceo meč za ekipu Čelsija.
Rezultati i strelci 31. kola:
Čelsi – Stouk 2:1 (Azar 39. penal, Remi 62 – Adam 44)
Arsenal – Liverpul 4:1 (Beljerin 24, Ozil 40, Sančez 45, Žiru 90. – Henderson 76)
Everton – Sautempton 1:0 (Jaglika 16)
Lester – Vest Hem 2:1 (Kambjaso 12, King 86 – Kujute 32)
Mančester Junajted – Aston Vila 3:1 (Erera 43, 90+1, Runi 79 – Benteka 80)
Svonsi – Hal 3:1 (Ki Sung-Jong 18, Gomis 37, 90+1 – Mekšejn 50)
Vest Bromvič – Kvins Park Rendžers 1:4 (Aničebe 58 – Vargas 15, Ostin 37, Zamora 43, Barton 90+6)