milojevic kzn 06032015

Milojević pobedu posvetio povređenom omladincu svog kluba

Trener fudbalera Čukaričkog Vladan Milojević posvetio je današnju pobedu nad Voždovcem i plasman u finale Kupa povređenom omladincu tog kluba Nemanji Cvetkoviću.
-Igrači i ja ovu pobedu posvećujemo omladincu našeg kluba Nemanji Cvetkoviću, koji se povredio. Želimo mu brz oporavak i da se što pre vrati u klub – rekao je Milojević novinarima posle utakmice.
Klub sa Banovog brda je u revanšu kao gost sa 4:1 savladao Voždovac i ukupnim rezultatom 6:1 prošao u finale nacionalnog kupa.
Čukarički će u finalu igrati protiv pobednika dvomeča između Jagodine i Partizana.
Trener Voždovca Bratislav Živković kritikovao je pojedine igrače svog kluba.
-Voždovac je lepo igrao u prvom poluvremenu, ali ostaje gorčina posle poraza od 4:1. Nedopustivo je ponašanje pojedinih fudbalera- rekao je Živković.
On je kazao da je na poluvremenu utakmice opomenuo svog fudbalera Toma Kitanovskog, koji je kasnije dobio direktan crveni karton zbog namernog udaranja protivnika.