inter slavlje

Inter slavio u Veroni

Fudbaleri Intera pobedili su večeras u gostima ekipu Verone sa 3:0 u utakmici 30. kola Serije A.
Golove za Inter, koji je upisao prvu pobedu posle pet kola, postigli su Mauro Ikardi u 11. i Rodrigo Palasio u 48. minutu, dok je treći pogodak bio delo igrača Verone Vangelisa Morasa u drugom minute sudijske nadoknade vremena.
Verona je u 77. minutu imala priliku da smanji rezultat, pošto je srpski fudbaler Nemanja Vidić skrivio jedanaesterac, ali je golman Intera Samir Handanović odbranio udarac Luke Tonija.
U ekipi Verone ceo meč je odigrao srpski fudbaler Boško Janković, koji je bio jedan od najboljih igrača u poraženoj ekipi.
Inter je posle 30 odigranih utakmica deseti na tabeli Serije A sa 41 bodom, dok je Verona na 15. mestu sa 33 boda.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, GRUPA E, Bajern bolji od Rome, pobedio i Kluž