nejmar mesi slavlje barsa

Kraj pobedničke serije i za Sevilju i za Barselonu

Fudbaleri Sevilje i Barselone odigrali su večeras 2:2 u utakmici 31. kola španske Primere.
Ovim remijem prekinute su pobedničke serije obe ekipe, pošto je Sevilja pre današnjeg meča imala pet vezanih pobeda u Primeri, a Barselona šest.
Barselona je povela golovima Lionela Mesija i Nejmara. Prvo je Argentinac zatresao mrežu Sevilje u 14. minutu, posle asistencije Nejmara, da bi brazilski fudbaler potom postigao gol iz slobodnog udarca u 31. minutu.
Sevilja je izjednačila preko Evera Banege, koji je lepo šutirao sa 25 metara, a izjednačenje domaćoj ekipi doneo je Kevin Gameiro šest minuta pre kraja meča.
Barselona je prva na tabeli Primere sa 75 bodova, ali sada ima samo dva više od drugoplasiranog Real Madrida, dok je Sevilja na petoj poziciji sa 62 osvojena boda.

Povezana vest:  Kazne za Vardar, Levski i Sporting zbog kršenja finansijskog fer-pleja