Manchester City West Ham UnitedMančester siti lako pobedio Vest Hem

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu Vest Hem sa 2:0 u prvoj nedeljnoj utakmici 33. kola engleske Premijer lige.
Sitiju je ovo prva pobeda posle dva vezana poraza, dok je Vest Hem zabeležio trći uzastopni meč na kom nije došao do tri boda.
Mančester siti je do prednosti došao posle impresivnog autogola Džejmsa Kolinsa u 18. minutu, koji je uspeo da lobuje svog golmana sa ivice šesnaesterca posle centaršuta Hesusa Navasa sa desnog boka.
Konačan rezultat postavio je Serhio Aguero u 36. minutu na asistenciju Navasa posle jedne kontre domaćina.
Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za „građane“, koji posle 33 odigrane utakmice zauzimaju četvrto mesto u Premijer ligi sa 64 boda, dok je Vest Hem 10. sa 43.

Povezana vest:  SP JUŽNA AFRIKA, Arbeola se nada dobrom fudbalu pre njihovog meča u sredu