Manchester City Aston VillaKolarov strelac u pobedi Sitija

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su večeras Aston Vilu sa 3:2 (1:0) u 34. kolu Premijer lige, a drugi gol za domaćina postigao je srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov.
Kolarov je u 66. minutu prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca udvostrucio prednost građana, koje su poveli od 3. minuta preko Serhija Aguera.
Gosti su preko Kleverlija smanjili na 2:1, izjednačio je Sančez u 85. minutu, a sva tri boda Mančesteru doneo je Fernandinjo u 88. minutu.
Siti se ovim trijumfom bar za kratko vratio na drugu poziciju na tabeli sa 67 bodova, jednim više od Arsenala, koji ima dve utakmice manje.
Rezultati i strelci 34. kola Premijer lige:
Sautempton – Totenhem 2:2 (Pele 29, 65 – Lamela 43, 70)
Barnli – Lester 0:1 (Vardi 60)
Kristal Palas – Hal 0:2 (N“Doje 51, 90+2)
Njukasl – Svonsi 2:3 (Perez 20, De Jong 88 – Oliveira 45+2, Sigurdson 50, Kork 71)
Kvins Park Rendžers – Vest Hem 0:0
Stouk – Sanderlend 1:1 (Adam 27 – Vikam 1)
Vest Bromvič Albion – Liverpul 0:0
Mančester Siti – Aston Vila 3:2 (Aguero 3, Kolarov 66, Fernandinjo 88 – Kleverli 68, Sančez 85)