Ikardi Inter RomaIkardi pogodio za pobedu Intera nad Romom

Fudbaleri Intera pobedili su večeras Romu sa 2:1 (1:0) u derbi meču 32. kola italijanske Serije A.
Inter je nastavio sa promenljivim partijama ove sezone, a do 11. trijumfa u šampionatu došao je golom Maura Ikardija u 88. minutu.
Domaćin je poveo preko Ernanesa u 15. minutu, a izjednačenje „vučici“ doneo je Nijangolan u 63. minutu.
Srpski reprezentativac Adem Ljajić presedeo je ceo meč na klupi Rome, dok je bivši kapiten Nemanja Vidić bio starter u timu neroazura.
Ranije večeras Udineze je na svom terenu sa 2:1 pobedio Milan, koji se novim porazom najverovatnije oprostio od plasmana u Ligu Evrope.
Golove za Udineze postigli su Pinci u 58. i Badu u 74. minutu, dok su gosti u finišu meča uspeli samo da smanje prednost protivnika preko Pacinija.