Leicester City Newcastle UnitedLester ubedljiv protiv Njukasla

Fudbaleri Lestera pobedili su danas na svom terenu Njukasal sa 3:0 (2:0) u prvom meču 35. kola Premijer lige.
Lester je nastavio sa dobrim partijama u završnici sezone, dok je Njukasl pretrpeo osmi uzastopni poraz. Lisice su ostvarile peti trijumf na poslednjih šest mečeva i sada imaju 34 boda, četiri više od Sanderlenda koji je u opasnoj zoni i ima dve utakmice manje.
Domaćin je poveo posle samo 36 seknudi preko Leonarda Uljoe, na 2:0 povisio je Morgan u 17. minutu, a konačan rezultat postavio je Uljoa početkom drugog poluvremena iz penala.
Prvi pogodak argentinskog napadača peti je najbrži gol u engleskom šampionatu ove sezone.