tomas mmiler bajern slavlje

Miler: Mislio sam da ne možemo da izgubimo 3:0

Fudbaler Bajerna Tomas Miler poručio je danas navijačima da ne očekuju čudo u revanš meču polufinala Lige šampiona protiv Barselone posle poraza od 3:0 na Nou Kampu.
On je rekao da Bajern ne može da ponovi partiju iz četvrtfinala kada je rezultatom 6:1 eliminisao Porto, nakon poraza u Portugaliji od 3:1.
-Ne možete očekivati da se stvari odvijaju kao u revanšu protiv Porta. Bila bi to senzacija kada bismo prošli u finale, ali moramo da dignemo glave, budemo jedinstveni i damo sve od sebe u Minhenu – rekao je Miler za sajt UEFA.
Bajern je imao pozitivan rezultat sve do poslednjih 17 minuta kada je Lionel Mesi sa dva fantastična gola načeo mrežu Bavaraca, a konačan rezultat postavio Nejmar u nadoknadi sudijskog vremena.
-Imam osećaj da smo u drugom poluvremenu bolje kontrolisali utakmicu. Nije lako igrati ovde, ali nisam verovao da možemo da izgubimo sa 3:0 – dodao je Miler.
Revanš utakmica između Bajerna i Barselone igra se 12. maja u Minhenu.