vladan milojevic cukaricki

Čukarički izgubio od Laska iz Linca

Fudbaleri Čukaričkog izgubili su danas od Laska iz Linca sa 2:1 (2:0) u drugoj pripremnoj utakmici u Austriji.
Dvostruki strelac za Lask bio je Pelegrini u 17. i 24. minutu, dok je jedini gol za ekipu sa Banovog brda postigao Bojić u 59. minutu.
Ovo je drugi poraz Čukaričkog na pripremama, pošto je u utorak izgubio od Slovana – 2:1.
-Igrali smo protiv jedne atipične ekipe koja forsira nemački stil. Brzo sa dobrim tranzicijama, skraćenim prostorom i dobro je za nas da možemo da igramo protiv takvih ekipa. Želim da moji igrači imaju protivnika sa takvim stilom, jer nas to verovatno čeka u Ligi Evrope – izjavio je trener Čukaričkog Vladan Milojević posle utakmice.
Sledeći mec fudbaleri Čukaričkog odigraće u ponedeljak protiv rumunske Konkordije.