superliga srbije

Remi Metalca i Voždovca u Gornjem Milanovcu

Fudbaleri Metalaca i Voždovca remižirali su večeras 1:1 (0:1) u Gornjem Milanovcu u premijernoj utakmici šestog kola Superlige Srbije. Beogradski tim poveo je golom iskusnog Predraga Sikimića u 23, a bod Metalcu doneo je štoper Vladimir Otašević u 62. minutu.
Nerešen ishod je možda i najrealniji, pošto je Metalac bio nešto bolji rival u prvom poluvremenu, dok je Voždovac nakon primljenog gola pola sata pre kraja propustio dobre prilike preko Alena Mašovića i Sikimića.
Obe ekipe ne mogu previše da budu zadovoljne remijem, pošto se nalaze na dnu tabele i predstoji im grčevita borba za opstanak.