barcelona malaga

Barselona u finišu slomila Malagu

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na Nou Kampu ekipu Malage sa 1:0 (0:0) u utakmici drugog kola španske Primere.
Čovek odluke bio je štoper Tomas Vermalen u 73. minutu, koji je volejom jedan odbitak spoveo loptu u mrežu.
Malaga se pokazala kao čvrst rivala, dugo je odolevala, ali su Katalonci ipak slomili otpor rivala.
Andalužani su strpljivo čekali svoju šansu i dočekali je u trećem minutu nadoknade vremena, ali je napadač Čarls sa samo pet metara promašio loptu pred golom Klaudija Brava.
Barselona je ostvarila drugi trijumf u šampionatu i trenutno je usamljena na čelu tabele Primere.