radovan curcic promocija 1

Ćurčić: Moglo je da bude i gore

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Radovan Ćurčić rekao je posle prijateljske utakmice sa Francuskom da su njegovi izabranici mogli da pretrpe i ubedljiviji poraz.
Srbija je u Bordou izgubila rezultatom 2:1 prikazavši bledu igru, pa su Francuzi, posebno u prvom poluvremenu, mogli da postignu još najmanje dva-tri gola.
-Moglo je da bude i mnogo gore. Igrali smo protiv veoma dobrog tima i Francuzi su pokazali koliko su trenutno ispred nas. Mi smo, nažalost, i pred ovaj meč imali problema sa sastavom pošto je Kolarov morao da pauzira zbog povrede – rekao je Ćurčić novinarima posle utakmice.
On je dodao da je srpski tim svestan svojih grešaka i da nastoji da ih ispravlja „u hodu“.
-Pokušali smo da pariramo velikom protivniku, u drugom poluvremenu imali smo neke šanse, ali nismo uspeli da ih pretvorimo u golove – kazao je Ćurčić.
Srbija narednu utakmicu igra 8. oktobra u Elbasanu protiv domaćina Albanije, što će biti njen pretposlednji meč u I kvalifikacionoj grupi za EP 2016.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, Mesijev nastup protiv Reala neizvestan zbog lakše povrede