lopta u mrezi

Novi Pazar produbio krizu OFK Beograda

Fudbaleri Novog Pazara večeras su na svom terenu pobedili ekipu OFK Beograda sa 1:0 (1:0) u utakmici 10. kola Superlige Srbije.
Strelac jedinog gola za ekipu Mladena Dodića bio je bivši mladi reprezentativac Srbije Predrag Pavlović u 25. minutu.
OFK Beograd je nastavio sa lošim rezultatima pošto je zabeležio čak peti poraz u nizu, dok se Novi Pazar sa nova tri boda popeo u gornji deo tabele i sada se nalazi na deobi četvrtog mesta.
Metalac je bio na pragu trijumfa u meču protiv Radnika, imao je vođstvo od dva gola, ali je visoki vezista Surduličana Milan Ćulum u sudijskoj nadokandi sprečio slavlje domaćeg tima.
Isti igrač je prethodno smanjio prednost Metalca u finišu prvog poluvremena, koju je stekao golovima Vladimira Otaševića i Stefana Bukorca.
Pobednika i golova nije bilo u Ivanjici u duelu između Javora i Čukaričkog, kao i u Lučanima u meču Mladost – Voždovac.