Eibar Atletico Madrid

Koreja i Tores doneli trijumf Atletiku u Eibaru

Fudbaleri Atletika iz Madrida pobedili su večeras u gostima ekipu Eibara sa 2:0 (0:0) u 4. kolu španske Primere.
Atletiko je slavio golovima rezervista Anhela Koreje u 62. i Fernanda Toresa u 77. minutu, pa je na taj način došao do deobe drugog mesta na tabeli.
Da je trener „Jorgandžija“ Dijego Simene jedan od najboljih na svetu pokazao je večeras, kada u drugom poluvremenu „osetio“ i uveo napadački tandem Koreja – Tores koji je rešio duel na nezgodnom terenu u Eibaru.
Tek što je posle nešto više od pola sata igre ušao u igru, Koreja je na asistenciju Toresa inteligentno izbacio dva igrača Eibara i savladao golmana Riesga.
Argentinski fudbaler se nešto kasnije asistencijom revanširao Toresu, koji je pred golom Eibara rutinski reagovao, kao u najboljim danima.