pelegrini press

Pelegrini: Možda nismo zaslužili da pobedimo

Trener fudbalera Mančester sitija Manuel Pelegrini rekao je danas da je njegova ekipa u utakmici Lige šampiona protiv Borusije iz Menhengladbaha imala sreće i da je „možda nezasluženo pobedila“.
-Imali smo malo sreće. Protiv Juventusa i Vest Hema smo nezasluženo poraženi, a sada smo možda nezasluženo pobedili. Ali, pobedili smo – rekao je Pelegrini za britanske medije.
Fudbaleri Mančester sitija zabeležili su prvu pobedu u Ligi šampiona, pošto su sinoć kao gosti savladali Borusiju u Menhengladbahu sa 2:1, u drugom kolu grupe D. Pobedu engleskom klubu doneo je Serhio Agero iz penala u 90. minutu.
Utakmicu je obeležio veliki broj prilika, uglavnom fudbalera nemačke ekipe, ali je golman Sitija Džo Hart bio odličan. On je prvom poluvremenu odbranio jedanaesterac koji je izveo Rafael.
-Džo je imao tri važne odbrane. Odbranio je penal i posle toga je, takođe, bio sjajan. Njegovi nastupi su vrlo važni za nas – naveo je Pelegrini.
Siti će u narednom kolu Lige šampiona dočekati Sevilju.