Sampdoria Inter Milano

Inter ponovo bez pobede

Fudbaleri Intera su dva kola bez pobede su Seriji A, pošto su danas u gostima igrali nerešeno 1:1 sa Sampdorijom.
Sampdorija je vodila od 51. minuta golom Luisa Murijela, a konačan rezultat je u 76. postavio Ivan Perišić.
Inter je u prošloj utakmici izgubio nakon pet vezanih pobeda, a remijem sa Sampdorijom u sedmom kolu omogućio je Fiorentini da potpuno preuzme prvo mesto.
Fiorentina, koja ima 15 bodova, jedan manje od Intera, kasnije danas će dočekati Atalantu.
Roma je izbila na treće mesto, pobedom sa 4:2 nad Palermom u gostima.
Ekipa iz italijanske prestonice je bila ubedljiva u prvom poluvremenu, nakon kog je vodila 3:0 golovima Miralema Pjanića, Alesandra Florencija i Žervinja.
Palermo je preko Alberta Đilardina i Đankarla Gonsalesa uspeo da smanji zaostatak, ali je Žervinjo svojim drugim golom potvrdio pobedu Rome.
Udineze je na svom terenu igrao nerešeno 1:1 sa Đenovom.

Povezana vest:  Alfio Basile: Mesi nikada neće biti vođa Argentine