FUDBALSKA-LOPTA

KVALIFIKACIJE ZA SP 2018
Argentina i Brazil odigrali nerešno u Buenos Ajresu

Fudbalske reprezentacije Argentine i Brazila podelile su bodove (1:1) u derbiju trećeg kola južnoamerickih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018. godine.
Utakmica u Bueno Ajresu trebalo je da bude odigrana u četvrtak, ali je odložena za dan kasnije zbog jake kiše.
Argentina je povela golom Ezekjela Lavecija u 35. minutu, a izjednačenje gostima doneo je Lukas Lima u drugom poluvremenu.
Brazil je meč završio sa igračem manje nakon što je David Luiz za kratko vreme dobio dva žuta kartona, drugi zbog gaženja Paula Dibale.
U sledećem kolu Brazil dočekuje Peru, dok Argentina gostuje selekciji Kolumbije.