DEPORTIVO-VILLARREAL

Remi Bilbaa i Las Palmasa, pobeda Viljareala

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Las Palmasa odigrali su danas nerešeno 2:2 u utakmici 18. kola španske Primere.
Golove za Atletik postigli su Aric Aduriz u 17. i Injaki Vilijams u 66. minutu, dok su strelci za Las Palmas bili Visente Gomes u 62. i Dominges Tanausu devet minuta pre kraja meča.
Atletik je ovim remijem prekinuo seriju od dva uzastopna trijumfa i sedmi je na tabeli Primere sa 28 bodova, dok je Las Palmas na 15. poziciji sa 17 bodova.
Fudbaleri Viljareala pobedili su u gostima Deportivo sa 2:1.
Viljareal je na današnjem meču poveo golom Bruna u 36. minutu, a izjednačenje Deportivu doneo je Luis Alberto u 48. minutu.
U 94. minutu, u praktičnom poslednjem napadu gostuju, Fernando Navaro je napravio veliku grešku i skrivio jedanaesterac, a siguran sa „bele tačke“ bio je kapiten Viljareala Bruno Sorijano.
Viljareal je tako upisao i petu uzastopnu pobedu u španskom šampiontu, četvrti je na tabeli sa 36 bodova, dok je Deportivo šesti sa 27.

Povezana vest:  Martino: Mesijevo povraćanje nije normalna pojava