madjarska spanija

UEFA FUTSAL EURO 2016
Španija pobedila Mađarsku na EP u futsalu u Beogradu

Futsal reprezentacija Španije pobedila je večeras Mađarsku sa 5:2 prvoj utakmici Grupe B na Evropskom prvenstvu u Beogradu.
U Beogradskoj areni Španija je povela autogolom Petera Nemeta u osmom minutu, Bebe je duplirao vođstvo u 15. minutu, a tri gola prednosti „crvenoj furiji“ doneo je Migelin u 20. minutu.
Zoltan Drot postigao je prvi gol za Mađarsku u 24. minutu, ali je ubedljivo vođstvo Španiji vratio Migelin u 29. minutu svojim drugim golom na utakmici.
Peti gol za Španiju postigao je Andresito u 36. minutu, a konačan rezultat postavio je Drot u 38. minutu, svojim drugim golom na utakmici.
U Grupi B Mađarska će 4. februara od 21 čas igrati protiv Ukrajine, a dva dana kasnije od 18.30 igraće Španija i Ukrajina.
Ranije danas, na otvaranju Evropskog prvenstva u prvoj utakmici u Grupi A Srbija je pobedila Sloveniju sa 5:1.

Povezana vest:  JELEN SUPER LIGA, Rezultati i tabela 19. kola Super lige Srbije