Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras u Lučanima ekipu Mladosti sa 4:2 u utakmici trećeg kola Super lige Srbije.

Zvezda je tako stigla do druge pobede u sezoni, dok je Mladost upisala prvi poraz.

Crveno-beli su poveli već u drugom minutu utakmice, a strelac je bio Ugo Vijeria, na asistenciju Srđana Plavšića.

U 19. minutu Mladost je izjednačila golom Saše Jovanovića, a do poluvremena Zvezda je ponovo stigla do prednosti. Prvo je Zoran Rendulić pogodio za 1:2 u 21. minutu, da bi Vijeira deset minuta kasnije ponovo pogodio mrežu domaće ekipe.

Povezana vest:  Sud prihvatio novi predlog kaucije za Zdravka Mamića

Jovanović je na startu drugog poluvremena, u 47. minutu, smanjio na 2:3, a pobedu Zvezde potvrdio je Marko Poletanović sjajnim golom u 56. minutu.

Fudbaleri Novog Pazara su na svom terenu pobedili Čukarički sa 1:0. Jedini gol na utakmici postigao Enver Alivodić u 45. minutu iz jedanaesterca.

Fudbaleri Javora slavili su sa 1:0 protiv Bače, Voždovac je na svom terenu pobedio Borac sa 2:0, Metalac je istim rezultatom pobedio Napredak, dok je Radnik sa 2:1 savladao Spartak.