Fudbaleri Arsenala pobedili su danas posle preokreta Sautempton sa 2:1 u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Sautempton je poveo u 18. minutu, a strelac je bio golman Arsenala Petr Čeh. Srpski fudbaler Dušan Tadić izveo je slobodan udarac u 18. minutu, lopta je pogodila prečku, potom se odbila od Čeha i ušla u gol.

Izjednačenje Arsenalu doneo je Loran Košelni u 29. minutu, a konačan rezultat postavio je Santi Kazorla u 94. iz jedanaesterca.

Povezana vest:  Barselona će u januaru pokušati da dovede Ivanovića

Arsenal je peti na tabeli sa sedam bodova, dok je Sautempton na 18. poziciji sa dva boda.

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima ekipu Stouka sa ubedljivih 4:0.

Totenhem je tako upisao drugu pobedu od početka sezone i trenutno je četvrti sa osam bodova. Na drugoj strani, Stouk je i dalje bez trijumfa, poslednji je na tabeli sa samo jednim osvojenim bodom.

Povezana vest:  SP JUŽNA AFRIKA, Selektor Meksika Aguire sastavio spisak od 26 igrača

Golove za Totenhem postigli su Son Hung-Min u 41. i 56. minutu, Dele Ali u ; 60. i Hari Kejn deset minuta kasnije.

Votford je u gostima slavio protiv Vest Hema sa 4:2 i tako upisao svoju prvu pobedu od početka sezone.

Vest Hemu je, na drugoj strani, ovo treći poraz i nalazi se na 17. mestu na tabeli Premijer lige sa tri boda.

Barnli je s minimalnih 1:0 pobedio Hal, a istim rezultatom slavio je i Bornmut protiv Vest Bromviča. Fudbaleri Kristal Palasa su u gostima savladali Midlsbro sa 2:1.